Kilka tysięcy prac wpłynęło na „misiowy” konkurs

Grubo ponad 4 tysiące prac przedstawiających wymarzonego misia wpłynęło na wyjątkowy konkurs, którego zwycięzca uda się na niezapomnianą wycieczkę do paryskiego Disneylandu. Organizatorzy zabawy skierowanej do dzieci z całego regionu, białostockie centrum zabaw „Fabryka Misia” oraz Lipowy Most Golf Park zgodnie przyznają, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.

20 listopada zakończył się etap nadsyłania prac plastycznych na konkurs z wyjątkową nagrodą główną, którą jest rodzinny weekend w Disneylandzie. Autor zwycięskiej pracy będzie mógł spędzić niezapomniane chwile korzystając ze wszystkich atrakcji tego parku rozrywki. Nagrodą jest nie tylko opłacone wejście do Disneylandu, ale również przeloty i noclegi.

Jak informuje Izabela Nowik, przedstawicielka „Fabryki Misia”, nikt z centrum zabaw nie spodziewał się aż tak gigantycznego zainteresowania zabawą. – Niewiele ponad miesiąc temu mieliśmy zarejestrowanych „zaledwie” 100 konkursowych prac. Ale to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzydziestu dni pozytywnie nas zaskoczyło. I chyba tylko jedyną osobą, która nie wyglądała na zbyt szczęśliwą z tego powodu był listonosz, który codziennie musiał dostarczać nam po kilkadziesiąt nadesłanych prac – przyznaje managerka.

Teraz czas na najtrudniejszą fazę konkursu. Przed komisją bowiem nie lada trudny wybór siedmiu najciekawszych propozycji, spośród których zostanie wskazany zwycięzca zabawy.  – Czeka nas ogromne wyzwanie, bo już na pierwszy rzut oka widać, że przynajmniej kilkadziesiąt prac wyróżnia się na tyle, że spokojnie zasługuje na nagrodę główną. Szykuje się zatem naprawdę trudny wybór – dodaje.

Jak zaznacza manager, w konkursie będzie brany pod uwagę tylko pomysł i wykonanie, a nie technika. Forma była absolutnie dowolna i zależała wyłącznie od kreatywności małych uczestników. I faktycznie tak się stało, bo do konkursu zgłoszono zarówno prace naszkicowane, namalowane, wyklejane, uszyte, wyrzeźbione… Dzieci wykorzystały więc chyba wszystkie możliwe i dostępne techniki plastyczne.

Oprócz wspomnianej nagrody, na uczestników czekać będzie łącznie ponad sto innych niespodzianek – w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz bilety wstępu do „Fabryki Misia”.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28. listopada 2016 roku. Z kolei uroczyste wręczenie nagród zaplanowano w przeddzień Mikołajek –tj. 5. grudnia br., w siedzibie największego w regionie centrum zabaw dla dzieci, przy ul. Zwycięstwa 8 w Białymstoku.

Organizatorem przedsięwzięcia są „Fabryka Misia” i Lipowy Most Golf Park. Sponsorzy główni wydarzenia to hotel Lipowy Most Golf Park i Galeria Madro. Dodatkowo partnerują mu: Makro, Fartlandia,  Dentlandia, Sherlock Holmes i marka Kubuś.