Kino Konesera – rozkład na czerwiec #KONKURS

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to twórczość niebanalna. Najczęściej wyświetlane są niszowe dzieła z ciekawą fabułą i inteligentnym humorem. W kwietniu będziecie mieli okazję uczestniczyć w 5 takich seansach! Mamy dla Was po 3 wejściówki na każdy z nich.

Wyświetlane historie mają nie tylko uprzyjemnić Wam spędzony czas w kinie, ale również wzbogacić o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Przed seansem kinomanów czeka ciekawa prelekcja nt filmu oraz słodki poczęstunek. Życzymy zatem udanej zabawy.

Harmonogram seansów:

W czerwcu 2016 w ramach Kina Konesera wyświetlane będą następujące filmy:

01.06 – „Opiekun”

08.06 – „High-rise”

15.06 – „El Clan”

22.06 – „Mr Turner”

29.06 – „Nasza młodsza siostra”.

KONKURS

Do wygrania 15 pojedynczych zaproszeń na Kino Konesera w Kinie Helios Alfa

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) polubią post konkursowy na naszym fanpejdżu i zapiszą się do naszego newslettera oraz z tego samego adresu mailowego prześlą wiadomość z tytułem: “Kinem Konesera- czerwiec 2016”

b) podadzą tytuły filmów z artykułu

Wejściówkę otrzyma co druga osoba, która prawidłowo prześle wiadomość. Zaproszenia przyznajemy zgodnie z chronologią seansów. Zaproszenia do odebrania w Galerii Alfa w dniu seansu.

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Uwaga! Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację imienia i nazwiska w wynikach konkursowych serwisu Kobiecy Białystok oraz profilach społecznościowych serwisu.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu