Konferencja „Kobiety. Diamenty. Szmaragdy. Brylanty” #KONKURS

2 grudnia w naszym mieście, odbędzie się ciekawe kobiece wydarzenie pod nazwą „Kobiety. Diamenty. Szmaragdy. Brylanty”. Konferencja promować będzie profilaktykę zdrowia kobiety oraz aktywność na każdej płaszczyźnie życia.

Jak mówi Justyna Tymcio – jedna z organizatorek wydarzenia, specjalistka ds. zdrowa kobiet z Mariee SPA Events Wellness Club:  „-W ramach „wewnętrznej misji” i z potrzeby serca organizujemy cykliczne spotkania, tworzące miejsce wymiany rad, wsparcia i edukacji kobiet. Jest to taki Events Wellness Club. Dlaczego to robimy? Otóż mało się mówi o tematach, które zamiast być omawiane publicznie, są zbywane na drugi plan. Kobiety bardzo często pozostawia się same sobie, a te nie wiedząc do kogo się zgłosić ze swymi problemami, co kończy się czasami tragicznie, albo zostają  w stanie jakim są albo „zadeptują zelówki” podczas wędrówek od jednego specjalisty do drugiego. Na tych spotkaniach podejmujemy właśnie takie trudne tematy.

Na konferencji dowiecie się co robić by wasz wewnętrzny diament lśnił. Będą o tym mówić eksperci z różnych dziedzin. O wnętrze kobiet zadba Justyna Tymcio –  specjalista ds. zdrowia kobiet Mariee SPA, współtwórca Events Wellness Club  oraz Ania Gurynowicz – założycielka i prezes EndoPositive International. O powab zewnętrzny zatroszczą się Makeup artists. O aktywności zawodowej i społecznej opowie odznaczona Srebrnym  Krzyżem Zasługi – Danuta Kaszyńska. Natomiast  jasnością umysłu zajmie się Renata Wrona –  Akredytowany Life & Business Coach ICF, autorka książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Ponadto przewidziane są różne atrakcje wieczoru stanowiące niespodziankę.

Konferencja „Kobiety. Diamenty. Szmaragdy. Brylanty”  odbędzie się 2.12.2016 r. w restauracji Kate&Leopold w Białymstoku o godz. 17.00.

Wstęp – 20 zł,  w dniu imprezy 28 zł.

Bilety dostępne na http://kobiety-diamenty-szmaragdy-brylanty.evenea.pl

Więcej informacji: tel. 507 695 638.

 

KONKURS

Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 3 pojedyncze zaproszenia na ww konferencję.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “konferencja” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki tytuł nosi ww konferencja.

c) polubią  post konkursowy na naszym „fanpejdżu” na fejsbuku 🙂

Wygrywa 1, 5 i 15 mail z prawidłowym zgłoszeniem.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!