„Trening superkreatywności dla dzieci” Pauliny Mechło i Olgi Geppert

Poznajcie nową książkę Pauliny Mechło i Olgi Geppert pt. „Trening superkreatywności dla dzieci” i wraz z bohaterami tej innobajki rozwijajcie kreatywność swoich pociech.

Dzieci z natury są istotami niezwykle bystrymi, ich głowy przepełnione są innowacyjnymi pomysłami, mają przecież nieograniczoną wyobraźnię. Jako rodzice powinniście dbać o ten szczególny dar. Kreatywne myślenie przydaje się na każdym etapie rozwoju, także w dorosłym życiu, jest bowiem źródłem ciekawych rozwiązań i ułatwia kontakty społeczne.
Książka jest pełna zagadek, łamigłówek i gier umysłowych, całość dopełniają piękna szata graficzna. Zadaniem czytelnika jest zbudowanie maszyny do wszystkiego, przy tej pozycji na pewno nie będziecie się nudzić!
Premiera książki 1 czerwca!

O książce „Przez zabawę do kreatywności”

Bohaterowie Innobajki: Móżdżynka, jej brat Móżdżek i ich najlepszy przyjaciel Kikki. Wszyscy troje uwielbiają zagadki, łamigłówki i gry umysłowe, a najbardziej ze wszystkich zabaw lubią tę w wymyślanie wynalazków. Jednak nie byle jakich, tylko takich, które mogą kiedyś odmienić świat… Bo dla wynalazców świat nie ma granic ani barier.

Móżdżynka i przyjaciele zapraszają dzieci do wspólnej zabawy. Pomóż naszym bohaterom stworzyć Maszynę do Wszystkiego, rozwiązuj wraz z nimi ćwiczenia i zagadki, główkuj nad zadaniami, a przede wszystkim świetnie się baw. A po wszystkim, kiedy już rozwiniesz w pełni swoją superkreatywność, także Ty dołączysz do grona Innowatorów!

O autorkach:

Paulina Mechło — wybitna, skuteczna, uzdolniona i genialna psycholożka, neurokognitywistka i autorka wielu znakomitych książek. Laureatka Nagrody Teofrasta. Współtworzy innowacyjny portal psychologiczno-kulturoznawczy poświęcony zdrowiu psychicznemu.

lga Geppert – zajmuje się skuteczną komunikacją (projektowaniem graficznym, budowaniem stron internetowych oraz marketingiem). Założycielka portalu premieryksiazkowe.pl