Wygraj kosmetyki i książki na lato #KONKURS

Wakacje to czas szczególny. Mocne słońce, podróże, plażowanie i przebywanie na świeżym powietrzu to nie tylko przyjemność ale również wyzwanie dla naszego ciała.

 

Jak o nie zadbać latem by cieszyć się pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym materiale. Zaprosimy Was także do dzielenie się własnymi radami w organizowanym konkursie

Wygląda na to, że dalekie podróże, rajskie plaże z palmami, szum fal, powiew bryzy i lazurowy błękit morza muszą na razie poczekać. Ale głowa do góry! Choć z wiadomej przyczyny nasze plany urlopowe stoją pod znakiem zapytania, większość z nas i tak z utęsknieniem czekała na długie ciepłe dni i letnie wieczory, a póki co łapie promienie słońca na balkonie czy w przydomowym ogródku. W przetrwaniu „lockdownu” pomagały nam też drobne rytuały: zajęcia jogi online, kulinarne eksperymenty czy domowe spa.

A teraz nareszcie mamy lato. W tym wakacyjnym czasie znajdź go trochę dla siebie i zadbaj o swoje ciało i swój umysł. Pomyśl, ciepły letni wieczór, maseczka na twarzy, chłodny napój w jednym ręku a w drugim niezwykła lektura. Brzmi bajecznie? Wcale nie!

Razem z naszymi partnerami: marką Tołpa, Wydawnictwem Kobiecym oraz ID Media mamy dla Was konkurs w którym do wygrania m.in. nasze firmowe kubeczki, zestawy kosmetyków marki Tołpa, książki od Wydawnictwa Kobiecego oraz I.D. Media Agencji Wydawniczo-Promocyjnej.

Zasady konkursu:

  1. Opisz swój ulubiony rytuał wakacyjny związany z dwoma elementami: dbaniem o ciało oraz umysł.
  2. Opublikuj go na swoim profilu na fejsbuku a na końcu oznacz nas oraz marki naszych sponsorów: @Kobiecy Białystok, @Tołpa, @Wydawnictwo Kobiece, @I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna.
  3. Do posta dołącz 1 swoje zdjęcie/film (nie musi być z widoczną twarzą), które pokaże jak spędzasz wakacje.
  4. Wyślij nam w wiadomości prywatnej link do swojego profilu. Pamiętaj by post był dodany jako publiczny, inaczej nie będziemy mogli do zobaczyć.
  5. 10 Najciekawszych postów nagrodzimy pakietami nagród.
  6. Konkurs trwa od 27 lipca do 5 sierpnia.

Powodzenia!