Za co kochamy markę Primus?

Gotowanie w terenie może być proste i bezproblemowe. Wszystko dzięki najlepszym akcesoriom turystycznym marki Primus. Za co kochamy produkty tej marki? Powodów jest wiele. Poznaj je wszystkie, jeśli w niedługim czasie wybierasz się na biwak lub na inną wycieczkę.

Bezpieczne i niezawodne kuchenki turystyczne

Przede wszystkim marka Primus jest cenionym producentem kuchenek turystycznych. Już w 1892 roku wyprodukowała kuchenkę na naftę oczyszczoną, która nie generowała sadzy. Urządzenie szybko się przyjęło i stało się obowiązkowym elementem wyposażenia podczas ekstremalnych wypraw.

W lata 1930-1950 marka mocno się rozwijała, aż w 1996 roku wypuściła na rynek kuchenki wielopaliwowe Primus Mutifuel. Można było w nich wykorzystywać naftę, benzynę lub kartusze gazowe. Kolejnym hitem była kuchenka Primus PrimeTech. Gwarantowała jeszcze szybsze zagotowanie wody, a tym samym – oszczędność gazu.

Dziś Primus oferuje swoim klientom w zależności od potrzeb. Pierwszy raz jedziesz pod namiot? Wybierz kompaktowy model na kartusze gazowe. Jest prosty w użyciu i niezwykle wygodny. Również zawodowcy znajdą tutaj coś dla siebie, np. kuchenki wykorzystujące najnowsze zdobycze technologiczne. To np. zaawansowane palniki na paliwa płynne. Dzięki swojej niezawodności są często wykorzystywane m.in. podczas ekspedycji wysokogórskich albo innych wypraw w najodleglejsze rejony świata.

Naczynia turystyczne na kempingi i biwaki

Marka Primus to nie tylko kuchenki pozwalające w prosty sposób przygotowywać posiłki na kempingu. To również niezbędne podczas aktywnych wypraw na łono natury naczynia turystyczne. Są lekkie, ale świetnie wykonane i niezwykle funkcjonalne. Termosy na jedzenie, kubki termiczne i butelki na wodę to tylko kilka propozycji. Co ważne, z tych naczyń możesz również korzystać na co dzień. Np. butelka na wodę albo termos przydadzą ci się do pracy.

Wiesz już, że marka Primus gwarantuje szeroką ofertę akcesoriów kuchennych na wyjazdy. Są wśród nich również garnki: klasyczne modele wykonane z aluminium albo lekkie – z tytanu, które nie obciążą twojego bagażu. Kiedy podróżujesz autem, dodatkowe kilogramy nie mają takiego znaczenia. Gdy jednak wybierasz się w podróż z plecakiem, musisz zwracać większą uwagę na rzeczy, które zabierasz ze sobą. Im więcej będzie ważyć twój plecak, tym gorzej będzie ci się z nim poruszać.

Solidne i wytrzymałe namioty i meble turystyczne

Zadbałeś już o kuchenkę, na której przygotujesz pyszny posiłek na łonie natury oraz o trwałe naczynia, w których podasz ugotowane dania? Teraz czas pomyśleć o solidnym i wytrzymałym namiocie, który będzie miejscem twojego odpoczynku. Primus nie zawodzi również w tym zakresie. Gwarantuje namioty w różnych wielkościach, w których wygodnie przenocuje i rodzina, i grupa przyjaciół. To będzie niezapomniany wyjazd!

Namioty pozwalają i na wygodne nocowanie, i na komfortowe przechowywanie bagażu. Są wykonane z wodoodpornego materiału, dlatego nie musisz martwić się deszczem. Jak wiemy – pogoda w Polsce bywa zmienna, dlatego warto być przygotowanym na różne warunki. Nie zapomnij o meblach turystycznych! Będą doskonałym dopełnieniem twojego biwakowego wyposażenia.

Już wiesz, że kochamy markę Primus przede wszystkim za różnorodną ofertę produktów na biwaki i kempingi, a także za ich jakość. Zapewniają one wygodny odpoczynek i spędzanie miłych chwil w otoczeniu przyrody! Zaufaj marce Primus i pielęgnuj w sobie miłość do spędzania czasu na świeżym powietrzu.