Listopad z Kinem Kobiet #KONKURS

W tym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można wyjątkowy film pt. „1800 gramów”. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania aż 12 zaproszeń do kin.

Motyw listopadowego wieczoru to „wróżki”. Przebierz się, weź różdżkę, bądź kreatywna a z pewnością otrzymasz ciekawą nagrodę od partnerów wydarzenia.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Seanse w terminach:

18 listopada godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Alfa

20 listopada godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Jurowiecka

21 listopada godz. 18:30 – kino Helios w Atrium Biała

Przed seansem możecie skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

 

O filmie „1800 GRAMÓW”

 Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

 

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – listopad!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24.! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 18.11.2019 godz. 14:30.

Wyniki ogłosimy 18.11.2019 ok. 15:00!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.