Listopadowe Kino Kobiet na bis #KONKURS

26 listopada (w Galerii Alfa oraz Galerii Jurowiecka) oraz 29 listopada (Atrium Biała) o godzinie 18:30 odbędą się kolejne pokazy z cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film „Miłość jest wszystkim”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest sześć pojedynczych zaproszeń na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru
W związku z nieuchronnie zbliżającą się zimą wszystkie Panie zapraszamy tego dnia w nietypowych, zabawnych, dziwnych czapkach. Puśćcie wodze fantazji!

Przed seansem 29.11. panie ze sklepu JaglAnka. Zdrowa żywność, przedstawią kilka praktycznych porad z zakresu zdrowego odżywiania oraz diety bezglutenowej. Ponadto dowiemy się jak wzmocnić nasz organizm przed jesienną niepogodą. Natomiast w poniedziałkowych seansach (26.11) Kina Kobiet w Alfie i Jurowieckiej imprezę podgrzeją roztańczeni Chippendalesi. Niech tego wieczora kinową salą rządzi gorący taniec!

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

26.11. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

26.11. (poniedziałek)godz. 18.30 – Helios Galeria Galeria Jurowiecka

29.11. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Atrium Biała

Ceny biletów: 25 zł

 

KONKURS
Zgarnij od nas pojedynczą wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – listopad na bis!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6,8,10,12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 24.11.2018 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy przed północą!

Konkurs wyłącznie dla pań!