Październik z Kinem Kobiet #KONKURS

Wydarzenie rozpocznie się w środę, 11 października o godz. 18:00. Jak co miesiąc – nie zabraknie konkursów, nagród, atrakcji na holu kin, świetnej atmosfery i dobrego filmu.

Raz w miesiącu kina Helios zapraszają na wieczór filmowy dedykowany wyłącznie Paniom. Kino Kobiet to doskonały pomysł na wspólne wyjście i integracje w babskim towarzystwie, szansa na ciekawe nagrody oraz gwarancja niezapomnianych filmowych emocji. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje liczne i stałe fanki.

W październiku motywem wieczoru – który zwiększa szansę na zdobycie nagród – jest strój baletnicy, a film zaprezentowany podczas Kina Kobiet szczególnie przypadnie fankom rodzimych produkcji. Białostockie Heliosy zaprezentują bowiem najnowszą produkcję uznanej reżyserki Kingi Dębskiej – pt. ”Święto ognia”. Film opowiada o trzyosobowej rodzinie, którą tworzą dwudziestoletnia Anastazja od dziecka przykuta do wózka, jej siostra Łucja – wschodząca gwiazda Baletu Narodowego oraz ich ojciec Poldek. Życie całej trójki diametralnie się zmieni, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka – Józefina.

Kino Kobiet rozpocznie się 11 października o godz. 18:00 w Heliosie w Galerii Alfa, Biała i Jurowiecka.

O filmie

”Święto ognia” – najnowszy film reżyserki hitów ”Moje córki krowy” czy ”Zupa nic” do zobaczenia podczas październikowego Kina Kobiet w białostockich Heliosach. To pokrzepiająca historia o miłości, prawdziwej pasji i cenie sukcesu na podstawie książkowego bestsellera Jakuba Małeckiego. Doskonała propozycja na wspólne wyjście z mamą, siostrą czy spotkanie z przyjaciółką. Seans poprzedzają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Aby zwiększyć szansę na wygraną – warto postawić na… strój baletnicy. Obowiązkowo spódnice tiulowe i baletki! 

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Alfa lub Jurowiecka.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – październik 2023.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 3.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 09 października do godz. 16:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.