Kino Kobiet w listopadzie #KONKURS

Szukasz inspiracji na zbliżające się święta? A może chcesz się wprowadzić w błogi nastrój, zanim ogarnie Cię przedświąteczna gorączka zakupów i przygotowań. Kina Helios w Białymstoku zapraszają na listopadowe Kino Kobiet z filmem ”Uwierz w Mikołaja”. Wydarzenie rozpocznie się w środę, 15 listopada, o godz. 18:00.

15 listopada w białostockich kinach Helios zrobi się już bardzo świątecznie. Wszystko za sprawą Kina Kobiet z pokazem filmu na podstawie powieści Magdaleny Witkiewicz – ”Uwierz w Mikołaja”. To produkcja, w której wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy. Na ekranie plejada polskich gwiazd. Zobaczymy m.in. Dorotę Kolak, Teresę Lipowską, Agnieszkę Więdłochę,  Antoniego Pawlickiego czy Cezarego Żaka.  

Motywem przewodnim wieczoru będzie strój Mikołaja, a obowiązkowym element stylizacji – dzwoneczek. Warto postawić na świąteczny wygląd i tym samym zwiększyć szanse na nagrody. A kina jak co miesiąc zadbały o wartościowe niespodzianki dla uczestniczek Kina Kobiet. Panie w konkursach mają szanse wygrać różnorodne vouchery – na zajęcia jogi, siłownię, masaże, naukę języków czy pielęgnację sylwetki, a nawet sesje fotograficzną. Wśród nagród rzeczowych czekają m.in.: zestawy aromatycznej kawy i herbaty, książki, biżuteria, kosmetyki, puzzle. Nie zabraknie też atrakcji na holu kin. Szczegółowe informacje o nagrodach i atrakcjach wieczoru na stronach kin. 

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Alfa lub Biała.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – listopad 2023.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 3.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 11 listopada do godz. 16:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.