44 Koty – filmowy poranek dla dzieci #KONKURS

Zapraszamy na specjalne seanse dla rodziców z dziećmi, organizowane w najbliższy weekend w kinie Helios. U nas możesz wygrać wejściówki na to wydarzenie.

Przed nami porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 4, w niedzielę 27 czerwca o godz. 10:30 w kinach Helios.

Można będzie zobaczyć zestaw bajek:

  • Gazek, śmierdzący kotek
  • Cyrk Mlekota i Czekota
  • Peperita, mistrzyni kociej kuchni
  • Skarb Kotenchamona
  • Piastunka Pilou

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy może wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będą rozwiązywane zagadki, poznawane ciekawostki i realizowane konkursy. Sprawdzicie swoją spostrzegawczość, refleks, sprawność, a przede wszystkim chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności!  

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

KONKURS

Zgarnij od nas pojedynczą wejściówkę na „44 Koty” w kinie Helios Alfa, Jurowiecka, Biała. Do wygania 6 wejściówek.
Napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl). Podaj nazwę filmu z artykułu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: 44 Koty!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8, 10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca do godz. 14:00.

Zaproszenia rozdajemy w kolejności nadsyłania prawidłowych zgłoszeń.

O wynikach poinformujemy zwycięzców droga mailową. Bilety do odebrania w kasie kina po podaniu kodu weryfikującego, który prześlemy zwycięzcom drogą mailową.