ALICJA MAJEWSKA „WSZYSTKO MOŻE SIĘ STAĆ” – koncert promujący najnowszą płytę w Białymstoku!

#KONKURS

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, w koncercie promującym najnowszą płytę Artystki – „Wszystko może się stać”, 20 maja zaśpiewa w Białymstoku.

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu-piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego-zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in.: Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

 

Data: 20.05.2017 r.

Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna 2, Białystok

źródło: oficjalna strona Artystki.

KONKURS
Zgarnij od nas bilet (jednoosobowy) na koncert Alicji Majewskiej.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), prześlij odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: koncert Alicji Majewskiej!
Wygrywa 3  i 6 mail z prawidłową odpowiedzią! Powodzenia!
Pytanie konkursowe: Jaką piosenką Alicja Majewska rozpoczęła swój solowy debiut?

podpowiedzi szukaj na: http://www.teatrsmiechu.pl/wydarzenie_167