Balonowy Show znowu w Białymstoku #KONKURS

Międzynarodowe widowisko dla dzieci FUNNY BALLS SHOW, czyli BALONOWE SHOW, ponownie przyjedzie do Białegostoku. Już 18 października o godz. 10.30 i 18:00 w Aula Duża WSFiZ można wybrać się na pokazy razem z dziećmi. Mamy dla Was zaproszenia do wygrania  w konkursie.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych

baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

 

Więcej informacji: https://pankoncert.pl/balonoweshow-bialystok/hall/

KONKURS

Zgarnij dwuosobową wejściówkę na Balonowe Show.

Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj  swoje imię i nazwisko oraz preferowaną godzinę seansu.

W tytule podaj hasło: Balonowe Show – 2022.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2, 4, ! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 29.09.2022 do godz. 12:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!