Czas na listopadowe Kino Kobiet! #KONKURS

Choć  za  oknem coraz częściej słota i mrok jest takie miejsce w którym atmosfera zawsze jest gorąca. To nasze babskie wieczory w ramach „Kina Kobiet”. Czas na listopadowe spotkanie – tym razem zobaczymy poruszający i piękny film  „Światło między oceanami”. W rolach głównych  przystojny Michael Fassbender i piękne: Alicia Vikander i Rachel Weisz.


Poza filmem jak co miesiąc przygotowano Wam sporo atrakcji dodatkowych w tym konkursy z nagrodami.
Zabierzcie koleżanki, przyjaciółki, sąsiadki, mamę, siostrę i do zobaczenia w kinie!

Tylko dziś u nas możesz wygrać zaproszenie na seans! Mamy dla Was 15 zaproszeń do wygrania w konkursie. Szczegóły znajdziecie w artykule.

Seanse w terminach:
14 listopad (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa
16 listopad (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała
17 listopad (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

Film – „Światło między oceanami”

MOTYW WIECZORU:
Motywem przewodnim naszego listopadowego spotkania będzie polska złota jesień. Za oknem szaro i ponuro, ale my pokażmy że najpiękniejszy kolor jesieni  –  to złoto. Drogie Panie, zadbajcie o to, aby w elementach Waszej garderoby zagościł złoty kolor. Sukienki, płaszcze, buty – im więcej, tym lepiej. Niech będzie na bogato!

Przed pokazem i seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług Partnerów.

Ceny biletów:

23 zł

20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery.

FILM:
Znalezione obrazy dla zapytania światło między oceanami Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

KONKURS – Kino Kobiet

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 12 zaproszeń na Kino Kobiet.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “listopad z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet. Masz preferencję co do kina – napisz nam o tym! Nie obiecujemy, że każdemu uda się dogodzić z terminem, ale postaramy się najlepiej jak potrafimy 🙂

Polub post na fejsbuku 🙂

Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety przyznawane w kolejności: 5 Helios Alfa, 5 Biała, 5 Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!

Zachęcamy także do polubienia postu konkursowego na naszym fanpejdżu!