Dzień Dziecka w kinach Helios. #KONKURS

Z okazji Dnia Dziecka kina Helios w Białymstoku przygotowały seanse specjalne. W weekend 28-29 maja oraz 1 czerwca na najmłodszych widzów czekać będzie wiele atrakcji!

Z myślą o najmłodszych widzach przygotowano konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar bajek i filmów. Wśród premierowych tytułów „Pan Wilk i spółka”, „Dogtanian. Psi Muszieterier” oraz familijny „Detektyw Bruno”

Weekend 28-29 maja oraz 1 czerwca Kina Helios w Białymstoku będą należały do dzieci, dlatego na holu kin nie zabraknie atrakcji takich jak: animacje zabaw, malowanki, kolorowe warkoczyki i tatuaże. Przed wybranymi seansami na kinowych salach odbędą się wspomniane konkursy z nagrodami.

Takiej mocy atrakcji nie można przegapić!

 

FILMOWE PROPOZYCJE NA DZIEŃ DZIECKA

„DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER”

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Sandym wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zdobywa szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK I SPÓŁKA

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk (głosu użycza zdobywca Oscara® za rolę w „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”- Sam Rockwell), włamywacz Pan Wąż (Marc Maron); mistrz kamuflażu, Pan Rekin (Craig Robinson), Pan Pirania (Anthony Ramos) i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula (Awkwafina). Kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?

DETEKTYW BRUNO

Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

KONKURS

Zgarnij od nas 2-osobową wejściówkę na dowolny seans z konkursami dla dzieci w wybranym terminie 28, 29 lub 1.06. Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu do każdego z kin Helios: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Dzień Dziecka 2022

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 2, 3!
Na zgłoszenia czekamy do 26.05.2022 do godz. 9:00.

Zaproszenia do odebrania w kasie kina za okazaniem dokumentu ze zdjęciem.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!