FILMOWE PORANKI w kinie Helios z bajką „44 Koty” #KONKURS

Już w najbliższą niedzielę, 18 października, zapraszamy do Kina Helios na kolejny seans dedykowany dzieciom.

 

Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku – także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem! Helios dla Dzieci to zarówno spotkania cykliczne jak „Filmowe Poranki w kinie Helios” czy „Pierwszy raz w kinie” jak i propozycje jednorazowe.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 3, w niedzielę 18 października o godz. 10:30.

Zestaw bajek najbliższego filmowego poranka to:

  • Kosmo, koci astronauta
  • Lampo i szalony wyścig
  • Koty w czerni
  • Pilou-ozaur
  • Bongo na scenie

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

 

KONKURS

Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Filmowy poranek: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki zaproszenia.

 

W tytule podaj hasło: Filmowy Poranek dla dzieci – październik!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 13  października do godz. 12:00.

O wynikach poinformujemy zwycięzców droga mailową.