Grudniowe Kino Kobiet #KONKURS

W tym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można wyjątkowy film pt. „Jak poślubić milionera”. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania 6 zaproszeń do kin.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Seanse w terminach:

9 grudnia godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Alfa

11 grudnia godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Jurowiecka

12 grudnia godz. 18:30 – kino Helios w Atrium Biała

Przed seansem możecie skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

 

O filmie „Jak poślubić milionera”

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

 

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – grudzień!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10,12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 09.12.2019 godz. 12:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!