Kino Kobiet letnią porą #KONKURS


kadr z filmu "facet na miarę"

Seanse Kina Kobiet mają już swoje stałe fanki, które nie opuszczają żadnego seansu. Cóż, trudno się dziwić, taka doskonała atmosfera i kumulacja damskiej energii w jednym miejscu działa jak magnez! Do tego jak zawsze na koniec film w kobiecej stylistyce i czego chcieć więcej…

No może darmowej wejściówki, ale i o to dziś zadbamy! Mamy dla Was 12 zaproszeń do wygrania w konkursie. Szczegóły znajdziecie w artykule.

Tymczasem przygotujcie się na doskonałą zabawę, świetne nagrody oraz niezapomniane przeżycia filmowe. To wszystko czeka na Was już w następnym tygodniu podczas Kina Kobiet.

Jak co miesiąc i tym razem nie zabraknie atrakcji. Tym razem o tym, że poza „Facetem na miarę” – na miarę można mieć też – wymarzoną sukienkę opowie Katarzyna Fiedorowicz z Pracowni Krawieckiej „Złoty Naparstek”.  Zdradzi Paniom kilka krawieckich sztuczek oraz zaprosi za kursy szycia, na których dowiedzieć się można jak samodzielnie uszyć piękną sukienkę, bluzkę ale i miękką poduszkę.

W związku z tym, że kalendarzowe lato mamy w pełni a słoneczna pogoda rozkręca się na dobre w lipcu zapraszamy na seans w okularach przeciwsłonecznych – a im dziwniejsze tym lepiej. Będzie to jeden z warunków w  cyklicznym konkursie Kina Kobiet.

Terminy seansów:
11.07 (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa
13.07 (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała
14.07 (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

O filmie „Facet na miarę”:

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

KONKURS – Kino Kobiet – rozstrzygnięty

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 12 zaproszeń na Kino Kobiet.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “lipiec z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet.

Polub post na fejsbuku 🙂

Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety przyznawane w kolejności: 4 Helios Alfa, 4 Biała, 4 Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!

Zachęcamy także do polubienia postu konkursowego na naszym fanpejdżu!