Kino Konesera #KONKURS

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. W marcu będziecie mieli okazję uczestniczyć jeszcze w 4 seansach! A my mamy dla Was po 3 wejściówek na każdy z nich.

Wyświetlane historie mają nie tylko uprzyjemnić Wam spędzony czas w kinie, ale również wzbogacić o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Życzymy zatem udanych wrażeń.

Harmonogram seansów:

08 marca – Amerykańska sielanka

15 marca – To tylko koniec świata

22 marca – Elle

29 marca – Nauczycielka

Szczegółowy opis filmów znajdziecie na: http://www.helios.pl/26,Bialystok/KinoKonesera/

 

KONKURS

Do wygrania 12  pojedynczych zaproszeń na Kino Konesera w Kinie Helios Alfa (po 3 szt na 8, 15, 22 i 29 marca)

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) polubią post konkursowy na naszym fanpejdżu i zapiszą się do naszego newslettera (pamiętaj by potwierdzić subskrybcję, jeśli jesteś już zapisany masz ten warunek spełniony automatycznie, sprawdzimy tylko czy jesteś w naszej bazie subskrybentów jako aktywny) oraz z tego samego adresu mailowego prześlą nam wiadomość z tytułem: “marzec z Kinem Konesera”

b) podadzą imię  i nazwisko reżyserów filmów oraz termin, który Wam najlepiej odpowiada.

Wejściówkę otrzyma 1, 3, 5, 7, 9, 11,13, 15, 17, 19, 21, 23 osoba która prawidłowo prześle maila. Zaproszenia do odebrania w Galerii Alfa w dniu seansu.

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Uwaga! Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację imienia i nazwiska w wynikach konkursowych serwisu Kobiecy Białystok oraz profilach społecznościowych serwisu.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu.