#KONKURS “Lato z Renew Clinic”!

WYGRAJ VOUCHERY NA EKSKLUZYWNE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Lato z Renew Clinic”! Do wygrania 6 voucherów, dzięki którym będziesz mogła skorzystać z luksusowych zabiegów w Renew Clinic – Medycyna Estetyczna!

Nagrodą główną w konkursie są vouchery na zabieg  CRYOLIFT w Renew Clinic Medycyna Estetyczna.

Aby zdobyć nagrodę wystarczy spełnić poniższe warunki:Warunki wzięcia udziału w Konkursie:

  • Polub stronę fanowską RENEW CLINIC – MEDYCYNA ESTETYCZNA w serwisie Facebook, znajdującą się pod adresem https://www.facebook.com/renewklinika/?fref=ts
  • Przyślij nam maila na adres konkurs@kobiecybialystok.pl z hasłem „LATO z Renew Clinic” oraz własnym imieniem i nazwiskiem oraz adresem pocztowym do wysyłki nagrody.
  • Polub post konkursowy na Facebooku.  Miło nam będzie jak zechcesz go również udostępnić.
  • Voucher na zabieg wygra 1, 5, 10, 15, 20 i 25 prawidłowe zgłoszenie konkursowe, które wpłynie na naszą skrzynkę.
  • Pozostałe zgłoszenia od 2 do 4, 6-9, 11-14, 16-19, 21-24 otrzymają gadżety Kobiecego Białegostoku: torby oraz kubki „Witaj piękna”.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Na odpowiedzi czekamy do 15.07.2016 r. do godz. 23:59.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 16.07.2016. W tym dniu na stronie KobiecyBialystok.pl oraz w serwisie Facebook zostaną ogłoszone imiona i nazwiska osób, które otrzymają nagrodę.

Renew Clinic – Medycyna Estetyczna to jeden z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w naszym regionie. Mieści się w Białymstoku i oferuje bogaty pakiet zabiegów na twarz i ciało, zabiegi medycyny estetycznej i spa. Miejsce dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości, skuteczności, a zarazem bezpieczeństwie zabiegów i profesjonalizmie personelu.

Zabieg CRYOLIFT
Jest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do – 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Może byc stosowany do ujędrniania skóry na brzuchu, biuście (np. po ciąży). Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.