Lipiec z Kinem Kobiet! #KONKURS

W nadchodzącym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne seanse cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczycie  wyjątkowy film pt. „Gloria Bell”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania zaproszenia na te wydarzenia!

Motyw czerwcowego wieczoru to wianki kwiatowe. Będzie to pierwszy warunek w konkursie podczas seansu.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Niespodzianka wieczoru:

W beztroski nastrój radości oraz tematykę filmu wprowadzi Was Alina Ananda Kummer  – pasjonatka śmiechu i trenerka jogi śmiechu. Pokaże, jak dzięki kilku prostym ćwiczeniom powrócić do swojej dziecięcej radości i bezwarunkowego śmiechu. Rozbawi nas tak, że z całą pewnością radosny nastrój zostanie w każdej na długo.

Seanse w terminach:

15.07. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

17.07. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

18.07. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

O filmie „Gloria Bell” 

Opis filmu: Szczera, zabawna i wzruszająca słodko-gorzka opowieść o współczesnej kobiecie. To film o każdej z nas! Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać, czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia spontaniczne podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć. I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – lipiec!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10,12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 13.07.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy 13.07. o 20:00!

Konkurs wyłącznie dla pań!