Lutowe Kino Kobiet #KONKURS

16 lutego w sieci kin Helios odbędą się kolejne seanse cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film pt. „Wyjdź za mnie”. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania 6 zaproszeń do kin.

 

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Na lutowe pokazy zapraszamy w sukniach ślubnych!. Nieważne, czy błękitne, niebieskie czy granatowe ważne by były stroje ślubne!

Seanse w terminach:

16 lutego o godz. godz. 18:00 – kina Helios w Galerii Alfa, Helios w Galerii Jurowiecka, Helios w Atrium Biała.

O filmie „Wyjdź za mnie”

Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki-Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej właśnie roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę).

Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają sie pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie postanawia poślubić, nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepsza przyjaciółkę (Sarah Silverman).

Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce do którego oboje należą?

 

KONKURS

Zgarnij od nas jednoosobową wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – luty 2022.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2, 4, 6, 8, 10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 10.02.2022 do godz. 19:00.

Zaproszenia wysyłamy pocztą dlatego prosimy również o podawanie adresu do wysyłki wejściówki.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!