Maj z Kinem Kobiet! #KONKURS

W nadchodzącym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można wyjątkowy film pt. „Słodki koniec dnia”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania zaproszenia na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru

Motywem wieczoru są barwy włoskiej flagi: zieleń, biel i czerwień. W ten szczególny wieczór świętujemy włoskie klimaty: smaki makaronów i włoskich deserów oraz wspaniałą grę aktorską Krystyny Jandy, która za tę rolę otrzymała nagrodę na festiwalu filmowym w Sundance.

W roli córki głównej bohaterki filmu zobaczymy Kasię Smutniak i ten duet aktorski wart jest obejrzenia!

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

13.05. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

15.05. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

16.05. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

O filmie „SŁODKI KONIEC DNIA” 

Opis filmu: Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – maj!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 10.05.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy 11.05. o 13:00!

Konkurs wyłącznie dla pań!