Mikołajki dla dzieci w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowano bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

Kraina lodu 2 – Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?

Śnieżna paczka – Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.

Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.

Ratujmy Florę – Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami możecie wybrać się już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Dajcie się oczarować magii wielkiego ekranu! 

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

 

KONKURS
Zgarnij od nas pojedynczą wejściówkę na Mikołajki w kinie Helios.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

 

W tytule podaj hasło: Mikołajki
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10,12,14,16,18 ! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 05.12.2019 godz. 14:30.

Zwycięzców poinformujemy mailem o nagrodzie.

Powodzenia!