Musicalowe Kino Kobiet z filmem „La La Land”

Nie masz planów na popołudniowe wieczory w najbliższym tygodniu? Wybierz się na Kino Kobiet! Tym razem będzie dużo muzyki, śpiewu i tańca za sprawą wspaniałego, nominowanego aż do 14 Oscarów musicalu „La La Land”. To wzruszająca, utrzymana w stylu dawnego Hollywood opowieść o miłości i pogoni za własnymi marzeniami. W rolach głównych doskonała para aktorów Emma Stone i Ryan Gosling.

Seanse w terminach:

20 lutego (poniedziałek) godz. 18.30 – Kino Helios Galeria Alfa

22 lutego (środa) godz. 18.30 – Kino Helios Galeria Atrium Biała

23 lutego (czwartek) godz.  18.30 – Kino Helios Galeria Jurowiecka

 

MOTYW WIECZORU
Zabierz ze sobą w piękny kapelusz. Tak jak w filmie „La La Land”, powrócimy wspomnieniami do złotej ery Hollywood! Zatem im bardziej na głowie stylowo i musicalowo – tym lepiej.

ATRAKCJA WIECZORU:
O tym jak dbać o sprawność fizyczną, poprawną sylwetkę i jak ćwiczyć min. z użyciem odważników kettlebells (odważniki, które wyglądem przypominają kulę armatnią z uchwytem) opowiedzą przedstawiciele klubu sportowego „Wschodnia siła – Podlaskie Centrum Siły”.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kojejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) i swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – luty na bis!

Wygrywa 15 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Konkurs wyłącznie dla pań.