Nowy Rok z nowym Kinem Kobiet #KONKURS

W nadchodzącym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można polski film pt. „Mayday”. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania 12 zaproszeń do kin.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Styczeń to jeden z miesięcy zimowych, który kojarzy się zdecydowanie z kolorem białym. Dlatego na pokazie styczniowym ubieramy się na biało!

Seanse w terminach:

13 stycznia godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Alfa

15 stycznia godz. 18:30 – kino Helios w Galerii Jurowiecka

16 stycznia godz. 18:30 – kino Helios w Atrium Biała

Przed seansem możecie skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

 

O filmie „MAYDAY”

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

 

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – styczeń!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 13.01.2020 godz. 12:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!