„Porady na zdrady” tematem Kina Kobiet! #KONKURS

Zapraszamy na wiosenną odsłonę „Kina Kobiet”. Tym razem z polską komedią „Porady na zdrady” w której zobaczymy m.in. Weronikę Rosati, Tomasza Karolaka czy Annę Dereszowską i Mikołaja Roznerskiego. Nie może Was na tym seansie zabraknąć!

Seanse w terminach:

20 marca (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

22 marca (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

23 marca (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

 

Film – „Porady na zdrady”

MOTYW WIECZORU:

Na marcowym seansie będziemy witać wiosnę! Zapraszamy więc Panie wkwiatowych stylizacjach lub w soczystym zielonym kolorze. Mile widziane kwiaty – nawet we włosach!

 

ATRKACJA WIECZORU:

W związku z tym, że wiosna tuż tuż – a każda z nas po zimie chce być: zregenerowana i wyglądać pięknie – w Kinie Helios w Galerii Alfa specjalistki z Kliniki Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline podpowiedzą Paniom jak zadbać o cerę, skórę i ciało. Na scenie pojawi się różowy fotel, na nim wykonany zostanie jednej spektakularny zabieg – do którego mamy nadzieję zaprosić jedną z Pań z widowni.

Natomiast w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała i Kinie Helios w Galerii Jurowiecka dowiecie się Panie jak utrzymać wigor oraz pozytywne myślenie i przede wszystkim jak radzić sobie ze stresem. Dowiecie się jak za pomocą diety i stylu życia być bardziej odporne i witalne –  aby mieć siłę i energię do stawiania czoła kłopotom. O radzeniu sobie ze stresem opowie Paniom Kamila Banel dietetyk, coach z Centrum Odchudzania i Odżywiania.

O FILMIE:

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Ceny biletów: 23 zł/os; 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) i swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – marzec!

Wygrywa 6 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Konkurs wyłącznie dla pań.