Pożegnaj lato z Bridget Jones! #KONKURS Kina Kobiet

Lepszego wieczoru niż z „Kinem Kobiet” nie można sobie zaplanować. Zwłaszcza, że poza wspaniałym towarzystwem będzie kinowy hit – pokazany przedpremierowo. We wrześniu na babskim spotkaniu zagości najpopularniejsza singielka świata – „Bridget Jones 3”.

Seanse Kina Kobiet mają już swoje stałe fanki, które nie opuszczają żadnego seansu. Cóż, trudno się dziwić, taka doskonała atmosfera i kumulacja damskiej energii w jednym miejscu działa jak magnez! Do tego jak zawsze na koniec film w kobiecej stylistyce i czego chcieć więcej…

No może darmowej wejściówki, ale i o to dziś zadbamy! Mamy dla Was 15 zaproszeń do wygrania w konkursie. Szczegóły znajdziecie w artykule.

Seanse w terminach:

12 września (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

14 września (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

15 września (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

 

MOTYW WIECZORU:

We wrześniu przyjdź do kina w pidżamach, szlafrokach, wygodnych kapciach lub domowych dresach. Pokaż jak leniwie zaczynasz poranek kiedy nie musisz się rano zrywać z łóżka. Pidżamowe elementy będą też jednym z warunków w comiesięcznym konkursie.

ATRAKCJA WIECZORU:

Poza konkursami i filmem „Bridget Jones 3” nie zabraknie również atrakcji wieczoru. We wrześniu na  kinowej scenie będzie bardzo tanecznie za sprawą tancerzy ze „Studia Działań Kreatywnych – DanceOFFnia”. Pokażą, że taniec to piękno, relaks i dobra zabawa oraz zachęcą to udziału w zajęciach przygotowanych w DanceOFFni.

Przed pokazem i seansem można skorzystać z porad i usług partnerów, od godziny 17.30 w holu kina.

FILM:

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali 14 lat. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth – powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

KONKURS – Kino Kobiet

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 15 zaproszeń na Kino Kobiet.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “wrzesień z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet.

Polub post na fejsbuku 🙂

Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety przyznawane w kolejności: 5 Helios Alfa, 5 Biała, 5 Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!