Pożegnanie wakacji z Kinem Kobiet #KONKURS

Seanse Kina Kobiet mają już swoje stałe fanki, które nie opuszczają żadnego seansu. Cóż, trudno się dziwić, doskonała atmosfera i kumulacja damskiej energii w jednym miejscu działa jak magnez! Do tego jak zawsze na koniec film w kobiecej stylistyce i czego chcieć więcej…

No może darmowej wejściówki, ale i o to dziś zadbamy! Mamy dla Was 12 zaproszeń do wygrania w konkursie i to podwójnych! Szczegóły znajdziecie w artykule.

Tymczasem przygotujcie się na doskonałą zabawę, świetne nagrody oraz niezapomniane przeżycia filmowe. To wszystko czeka na Was już w następnym tygodniu podczas Kina Kobiet.

Jak co miesiąc i tym razem nie zabraknie atrakcji. Tym razem, gość specjalny podpowie jak „rzutem na taśmę” zdążyć jeszcze zamknąć kawałek lata w słoiku, jak zagrać w zielone kiszone oraz kolorowe, marynowane, niezwykłe retro – warzywa. O tym wszystkim opowie Paniom Joanna Jakubiuk – propagatorka polskiej, regionalnej kuchni i dziedzictwa smaków. Kolekcjonerka wałków do ciasta, która w ramach medytacji lepi pierogi.

Podczas najbliższego babskiego spotkania – będziemy symbolicznie żegnały sezon działkowy. A to oznacza, że zapraszamy Panie do kina w spodniach ogrodniczkach i wraz ze wszystkimi ogrodniczymi atrybutami: grabkami, łopatkami, konewkami, kto wie może i z wężem ogrodowym. Strój działkowca będzie również pierwszym warunkiem w cyklicznym konkursie.

Terminy seansów:
22.08.(poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa
24.08 (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała
25.08. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

O filmie wieczoru: „Boska Florence”:

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

 

KONKURS – Kino Kobiet

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 12 DWUOSOBOWYCH zaproszeń na Kino Kobiet.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera i potwierdzą subskrybcję
b) prześlą nam maila z tytułem “sierpień z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet.

Polub post na fejsbuku 🙂 nas zresztą również 🙂

Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety przyznawane w kolejności: 4 Helios Alfa, 4 Biała, 4 Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań i uczestniczkami wydarzenia mogą być wyłącznie kobiety!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!