Projekt Clapton – Jan Chojnacki i Bartek Grzanek Trio #KONKURS

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza 5 września 2020 r., o godz. 19.00 do Spodków przy ul. św. Rocha 14, na wydarzenie Projekt Clapton – spotkanie prowadzone przez Jana Chojnackiego i koncert zespołu Bartek Grzanek Trio.

Projekt Clapton to ok 120 min. spotkanie z twórczością jednego z największych wykonawców muzyki bluesowej — Erica Claptona, wypełnione historiami, wspomnieniami i anegdotami o artyście.

Całość zlustrowana jest fragmentami filmu biograficznego, zdjęciami i archiwalnymi nagraniami i złożona z dwóch części: rozmowy, prowadzonej przez człowieka, który o bluesie wie wszystko – dziennikarza radiowej „Trójki”, Jana Chojnackiego, a także koncertu zespołu Bartek Grzanek Trio, który specjalnie na tą okazję przygotował autorskie wersje największych przebojów wielkiego bluesmana.

Wystąpi wokalista i gitarzysta Bartek Grzanek, któremu towarzyszą znakomici muzycy: Mirosław Wiśniewski i Przemek „Bęben” Kuczyński.

Cena biletu: 30 zł

 

#KONKURS

Wygraj podwójną wejściówkę na koncert Projekt Clapton  5.09. godz. 19:00

Wystarczy, że jako pierwszy przyślesz nam wiadomość na adres redakcja@kobiecybialystok.pl i podasz prawidłowe nazwisko artystów występujących podczas koncertu.

Podaj nam również swój adres do dostarczenia zaproszenia.

Zwycięzcę poinformujemy droga mailową

Powodzenia!