Sierpień z Kinem Kobiet #KONKURS

17 sierpnia w sieci kin Helios odbędą się kolejne seanse cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film pt. „Każdy wie lepiej”. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania 6 zaproszeń do kin.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Na sierpniowe pokazy przebieramy się za ogrodnika! Pamiętajcie o ogrodniczkach, flanelowych koszulach i akcesoriach ogrodniczych.

Seanse w terminach:

17 sierpnia o godz. godz. 18:00 – kina Helios w Galerii Alfa, Helios w Galerii Jurowiecka, Helios w Atrium Biała.

O filmie „Każdy wie lepiej”.

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

 

KONKURS

Zgarnij od nas jednoosobową wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko oraz adres pocztowy do wysyłki zaproszenia.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – sierpień 2022.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2, 4, 6, 8, 10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 11.08.2022 do godz. 15:00.

Zaproszenia wysyłamy pocztą dlatego prosimy również o podawanie adresu do wysyłki wejściówki.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!