Sierpień z Kinem Kobiet #KONKURS

18 sierpnia odbędą się kolejne seanse Kina Kobiet w białostockich kinach: Alfa, Biała i Jurowiecka. Zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie nagrodą są wejściówki do kin: Alfa, Biała oraz Jurowiecka.

 

Na sierpniowych pokazach przebieramy się za kwiaty! Stylizacje kwiatowe, kwiaty we włosach – jednym słowem wszystkie tego wieczoru mamy kwitnąć. Oczywiście konkursy i liczne nagrody są stałym punktem wieczoru!

O filmie  “Usłane różami” 

Eve Vernet (Frot) była niegdyś prawdziwą królową róż. Od dziecka zanurzona w barwnym świecie kwiatów, poznała tajniki zawodu hodowcy dzięki swojemu ojcu. Zachowaniu jego spuścizny poświęciła całe życie. Niestety, mimo powszechnego uznania i wielu nagród, firma tonie w długach i jest na skraju upadku. Aby uratować różane imperium, Eve zatrudnia trójkę nowych pracowników. Jednak wkrótce okazuje się, że nikt z nich nie ma zielonego pojęcia o ogrodnictwie. Przetrwanie rodzinnego dziedzictwa wydaje się coraz bardziej niepewne.

 

KONKURS

Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki zaproszenia.

 

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – sierpień!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia do godz. 13:59.

O wynikach poinformujemy zwycięzców droga mailową.

Konkurs wyłącznie dla pań!