Sierpniowe Kino Kobiet

Sierpniowe seanse Kina Kobiet do białostockich kinach: Alfa, Biała i Jurowiecka już wkrótce. Zapraszamy d udziału w konkursie, gdzie nagrodą są wejściówki do kin: Biała oraz Jurowiecka.

W sierpniu zapraszamy na film „SZTUKA ŚCIGANIA SIĘ W DESZCZU”

– 26 sierpnia, godz. 18.30 do kina Helios w Galerii Alfa

– 28 sierpnia, godz. 18.30 do kina Helios w Galerii Jurowiecka

– 29 sierpnia, godz. 18.30 do kina Helios w Atrium Biała

Przed seansem możecie skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

O filmie „SZTUKA ŚCIGANIA SIĘ W DESZCZU”

Denny (Milo Ventimiglia) to kierowca wyścigowy bez reszty oddany swemu kochającemu, mądremu, przejawiającemu niemal ludzkie cechy psu o imieniu Enzo. Enzo (głos: Kevin Costner) jest dla Denny’ego więcej niż zwierzakiem domowym – to jego najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia Denny poznaje nauczycielkę Eve (Amanda Seyfried); jakiś czas później zakochani pobierają się, wkrótce potem rodzi im się dziecko. Z pomocą Eve i Enzo Denny uczy się zasad życia rodzinnego, również w czasach kryzysu, korzystając z lekcji, które pobierał się na torze wyścigowym. Wzruszający, chwilami wręcz porywający, ale i bardzo zabawny film ukazuje świat ludzi z perspektywy Enzo, prezentując unikalny punkt widzenia psa na zawiłości życia rodzinnego i problemy współczesnego człowieka.

„Sztukę ścigania się w deszczu” wyreżyserował Simon Curtis, na podstawie bestsellera Gartha Steina.

 

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – sierpień!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 27.087.2019 godz. 16:00.

Wyniki ogłosimy 27.08. ok. 20:00!

Konkurs wyłącznie dla pań!