„Sztuka kochania” w Kinie Kobiet

Nie masz planów na popołudnie w najbliższą środę i czwartek? Wybierz się na Kino Kobiet z przyjaciółką i zobacz najnowszy film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, czyli  najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u. Wywalczyła wydanie książki, która na zawsze odmieniła życie seksualne Polaków!

Seanse w terminach:

8 luty (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

9 luty (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

MOTYW WIECZORU
W związku z tym, że spotykamy się w lutym, kiedy to przypadają Walentynki, a przed nami film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – nie może być inaczej. Zabierz ze sobą czerwone, serce  – na swetrach, rajstopach, sukienkach, torbach, we włosach…  Jednym słowem – stylizacje w serca, w czerwieni, oraz wszelkie rekwizyty w serca mile widziane.

ATRAKCJA WIECZORU:
O wioskach wiedzy i przygody – czyli o ciekawych wyprawach, niezwykłych szkoleniach i nieodległych przygodach opowiedzą przedstawicielki firmy VOFKA.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet.
8 lutego (środa) godz. 18.30 – Kino Helios Galeria Biała, 9 lutego (czwartwk) godz. 18.30 – Kino Helios Galeria Jurowiecka.
FILM „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl) podaj termin i swoje imię i nazwisko. Wygrywa 10 pierwszych zgłoszeń! Powodzenia