„TOMEK I PRZYJACIELE sezon 22 cz.3” – filmowy poranek dla dzieci #KONKURS

Zapraszamy na specjalne seanse dla rodziców z dziećmi, organizowane w najbliższy weekend w kinach Helios. U nas możesz wygrać wejściówki na to wydarzenie.

Przed nami porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: TOMEK I PRZYJACIELE sezon 22 cz.3, w niedzielę 22 sierpnia o godz. 10:30 w kinach Helios.

W niedzielę 22 sierpnia  zaprezentowany będzie zestaw bajek:

  • Tomek i panda wielka
  • Zwierzęca arka Tomka
  • Tomek i małpi pałac
  • Lokomotywa wielu kolorów
  • Przewodnik Tomek

Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy może wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będą rozwiązywane zagadki, poznawane ciekawostki i realizowane konkursy. Sprawdzicie swoją spostrzegawczość, refleks, sprawność, a przede wszystkim chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności!  

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

KONKURS

Zgarnij od nas pojedynczą wejściówkę na “TOMEK I PRZYJACIELE sezon 22 cz.3” w kinie Helios Alfa, Jurowiecka, Biała. Do wygania 6 wejściówek.
Napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl). Podaj nazwę filmu z artykułu oraz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

W tytule podaj hasło: TOMEK I PRZYJACIELE!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8, 10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia do godz. 10:00.

Zaproszenia rozdajemy w kolejności nadsyłania prawidłowych zgłoszeń.

O wynikach poinformujemy zwycięzców droga mailową. Bilety do odebrania w kasie kina po podaniu kodu weryfikującego, który prześlemy zwycięzcom drogą mailową.