Western Camp – miejsce noclegowe pełne atrakcji

Niełatwo jest znaleźć oryginalne miejsce na weekendowy wyjazd z rodziną czy przyjaciółmi. Większość obiektów przygotowywana jest pod masowego klienta, a miejsca te pozbawione są duszy i charakteru. Na szczęście na mapie Polski znajdziemy kilka wyjątkowych miejsc, które po odwiedzenia na długo zostaną w naszej pamięci. Jednym z nich jest Western Camp Resort znajdujący się w Zatorze.

Western Camp – moc atrakcji i doskonałe sąsiedztwo

Western Camp Resort oferuje moc atrakcji o każdej porze roku. W okresie letnim odwiedzający mogą wybrać, czy chcą przeżyć noc w domku szeryfa, wozie kowbojskim czy w indiańskim tipi. Ponadto na przybyłych gości czeka prawdziwe kino plenerowe, profesjonalne paleniska oraz boiska sportowe z prawdziwego zdarzenia. Dzieci z pewnością zainteresują się rozbudowanymi placami zabaw, a dorośli będą mogli wypocząć w eleganckich i komfortowych ogródkach piwnych.

Tak kompleksowa oferta stanowi doskonałe uzupełnienie atrakcji dla osób, które przybywają do Zatoru w celu odwiedzenia największego parku rozrywki w Polsce. Energylandia oferuje tak wiele atrakcji, że trudno jest ich wszystkich doświadczyć w ciągu jednego dnia. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się tematyczne noclegi w pobliżu Energylandii. Park we współpracy z Western Camp Resort uruchomiła także Złoty Pociąg oferujący bezpłatny transport między tymi obiektami. W dzień możemy szaleć na największych rollercoasterach w Europie, a wieczorem dobrze się bawić w kowbojskim klimacie wśród najbliższych przyjaciół. To doskonałe połączenie.

 

Wybierz nocleg dla siebie

Oferta Western Camp Resort obejmuje niemal 600 miejsc noclegowych. Możemy wybrać 4 lub 6-osobowy, komfortowy domek szeryfa z prywatną łazienką i dostępem do telewizji, a także niepowtarzalny wóz kowbojski z wygodnym małżeńskim łóżkiem. Na terenie całego obiektu możemy oczywiście bezpłatnie skorzystać z wi-fi. Na terenie obiektu znajduje się także 40 namiotów tipi, idealnych dla zorganizowanych grup. W każdym z namiotów znajdują się aż cztery łóżka pojedyncze

Mieszkańcy wozów i  indiańskich namiotów mają do dyspozycji także trzy kompleksowe sanitariaty, wyposażone w prysznice, toalety czy suszarki do włosów. Obiekty te przystosowane są także do osób z niepełnosprawnościami. Niezależnie czy zdecydujemy się na nocleg w domku, wozie czy namiocie – w każdym z tych punktów będziemy mieli do dyspozycji pościel, ręczniki oraz gniazdka elektryczne.

 

Doskonały wybór na każdą porę roku

Część kompleksu funkcjonuje przez cały rok. Osoby zainteresowane noclegiem w okresie zimowym mogą skorzystać z jednego z 60 domków kowbojskich. Profesjonalna obsługa obiektu dba, aby goście nigdy nie mogli skarżyć się na nudę, dlatego realizowane są cykliczne, tematyczne imprezy. Goście mogą wziąć udział m.in. w zabawie Halloweenowej czy Sylwestrowej. Ponadto w grudniu obiekt zmienia się w świąteczną, niezwykle klimatyczną krainę rodem z bajki.

Na terenie Western Camp Resort działa “Bonanza” – restauracja w Zatorze ciesząca się doskonałą sławą. Na miejscu możemy spróbować sezonowych potraw, mięs, makaronów, a także pizzy włoskiej. Na starszych odwiedzających czekają również pyszne drinki, wina i szeroki wybór piwa. Wszystko to osadzone oczywiście w niezwykłym klimacie Dzikiego Zachodu, który zawładnie naszą wyobraźnią podczas długich, rodzinnych wieczorów. Jeśli szukamy miejsca, które na długo pozostanie w naszej pamięci, Western Camp Resort to bez wątpienia najlepszy wybór w tej części Polski. Liczne atrakcje obiektu i bliskie sąsiedztwo największego parku rozrywki sprawiają, że żaden z członków rodziny na pewno nie będzie się nudził.