Wprowadź się w świąteczny nastrój z Kinem Kobiet #KONKURS

Listopadowe Kino Kobiet zdecydowanie w świątecznym klimacie. Przyjdź na seans i poczuj magię przy „Listach do M3”.

 

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:
W związku z tym, że będziemy się bawić w klimacie „Listów do M3” – niech na widowni królują motywy świąteczne. Zapraszamy Panie w szaliczkach w choinki, sweterkach w renifery, mikołajowych czapeczkach. Mile widziane elementy świecące – jak lampki czy bombki. Poczujmy wspólnie magię świąt razem z filmem „Listy do M 3”.

ATRAKCJA WIECZORU:
W związku z tym, że za oknem jest coraz bardziej szaro i zimno – przyda nam się odrobina energii. A nic tak nie pobudza jak kawa – jej smak i aromat. Przed seansem specjaliści od kawy z Fly High Coffee opowiedzą dlaczego warto pić kawę speciality, czyli kawę bardzo wysokiej jakości. Kawa ta poddawana jest ścisłej kontroli podczas upraw, zbiorów, selekcji, obróbki, pakowania i transportu. Specjaliści podpowiedzą również jak przyrządzać kawę aby była smaczna i aromatyczna.

Przed seansem od godz. 17.30 w holu kina, możesz skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

 

Data i miejsce:

13 listopada – Helios Alfa

15 listopada 2017 – Helios Jurowiecka

16 listopada 2017 -Helios Biała

KONKURS:

Mamy dla Was po dwie wejściówki pojedyncze na seans do kin: Helios Jurowiecka i Helios Biała.

Chcesz wejściówkę. Napisz nam maila na adres: konkurs@kobiecybialystok.pl i podaj nazwę preferowanego kina. Decyduje kolejność zgłoszeń.