Październik z Kinem Kobiet #KONKURS


fot. Wojciech Wojtkiewicz

14 października odbędą się kolejne seanse Kina Kobiet w białostockich kinach: Alfa, Biała i Jurowiecka. Zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie nagrodą są wejściówki do kin: Alfa, Biała oraz Jurowiecka.

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, więc nie pozostaje nam nic innego jak założyć stroje biało-granatowe, białe podkolanówki i trampki! Nie zapomnijcie o fryzurze! Kucyki i warkocze mile widziane.

 

O filmie  „Jak zostać gwiazdą” 

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

 

KONKURS

Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki zaproszenia.

 

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – październik!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 12  października do godz. 13:59.

O wynikach poinformujemy zwycięzców droga mailową.

Konkurs wyłącznie dla pań!