Wrzesień z Kinem Kobiet #KONKURS

16 września odbędą się kolejne seanse Kina Kobiet w białostockich kinach: Alfa, Biała i Jurowiecka. Zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie nagrodą są wejściówki do kin: Alfa, Biała oraz Jurowiecka.

Na wydarzenie najlepiej ubrać się w stylu moro, który będzie motywem przewodnim wieczoru oraz przepustką do konkursu finałowego wieczoru.

O filmie „Pojedynek na głosy”

Opis filmu

Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

 

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (redakcja@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki zaproszenia.

 

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – wrzesień!!!!
Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2,4,6,8,10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 10  września do godz. 23:59.

Wyniki ogłosimy 11.09. o godz. 11:00

Konkurs wyłącznie dla pań!