Festyn na Mickiewicza #BEZPŁATNE

Kolejna propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. To festyn sportowo-rodzinny na osiedlu Mickiewicza.

Festyn sportowo-rodzinny odbędzie się w niedzielę (23 września), w godz. 13.00-20.00, na skwerze im. ks. H. Szlagiera. Piknik przy ul. A. Mickiewicza 52 zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. W trakcie głosowania ten projekt otrzymał ponad 800 głosów białostoczan.

– Zapraszam serdecznie mieszkańców Białegostoku do udziału w tym osiedlowym spotkaniuTo świetna okazja do poznania swoich sąsiadów i aktywnego spędzenia czasu w szerszym gronie – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Na Mickiewicza ciekawych atrakcji na pewno nie zabraknie. Dostępne będą m.in. zabawki dmuchane, gry i konkursy z nagrodami, muzyka i tańce. Z myślą o najmłodszych zostanie przygotowana wata cukrowa. Warto zarezerwować sobie czas i wybrać się na to wydarzenie.

 

Kamila Bogacewicz / UMB


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Ffestyn-na-mickiewicza%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.