Czerwcowe Kino Kobiet #KONKURS


fot. Helios

21 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy wszystkie Panie na pokazy Kina Kobiet z filmem „Houria”, nagradzanej reżyserki Mounii Meddour.

Produkcja ta to pochwała kobiecości, siostrzeństwa, przyjaźni, wolności i uzdrawiającej mocy tańca. W czerwcu motywem wieczoru są stroje w kolorze niebieskim lub chabrowym, toteż szczególnie w takich kreacjach zapraszamy uczestniczki seansu.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

O filmie „Houria

Houria (genialna Lyna Khoudri) jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w dzień pracuje jako sprzątaczka, a w nocy obstawia nielegalne walki. Po jednej z nich, w której wygrywa duże pieniądze, zostaje brutalnie napadnięta przez rywala. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu, jej dotychczasowy świat rozsypuje się na kawałki. Przestaje mówić i na pewno już nigdy nie będzie tańczyć. Jednak Houria nie zamierza się poddać i rozpoczyna rehabilitację. Tu poznaje kobiety podobnie jak ona poranione przez życie. Wkrótce dzięki nim odzyska pasję i sens życia.

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Alfa, Biała lub Jurowiecka.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – czerwiec 2023.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 2, 3.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca do godz. 20:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!