Fair Play Crew powraca na scenę OiFP z programem “Kiedyś to było”

Roztańczona, zabawna, lekka formacja taneczna Fair Play Crew powraca na scenę kameralną Opery i Filharmonii Podlaskiej z programem „Kiedyś to było”.  Ich abstrakcyjne poczucie humoru, lata doświadczenia scenicznego i niezrównane umiejętności sprawiają, że grupa śmieszy bez słów widzów w każdym wieku. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora artyści zapraszają seniorów na bezpłatną próbę otwartą, która odbędzie się we wtorek, 2 października  o godz.18.00.

 

Na scenie sali kameralnej OiFP taneczne show obejrzeć można w weekend : w sobotę, 5 października o godz. 18.00 i w niedzielę, 6 października o godz.17.00. Na spektakle szkole zapraszamy 2,3, i 4 października o godz.1 1.00.

Spektakl „Kiedyś to było” przenosi nas w przyszłość, w której tancerze formacji Fair Play Crew wcielają się w nieco starszych panów i wspominają, a działo się naprawdę wiele. Choć ta podróż może wydawać się sentymentalna, nie zabraknie w niej świetnej zabawy. Dobrze jest powiedzieć „kiedyś to było!” i powspominać stare, dobre czasy. Ale… nigdy nie jest za późno, aby tworzyć nowe wspomnienia. „Kiedyś” może oznaczać wczoraj lub zeszłą środę, przecież na zabawę i odkrywanie nowych rzeczy każdy czas jest dobry!

Fair Play Crew, wywodząca się z Białegostoku grupa taneczna i prowadzona przez nich szkoła tańca Fair Play Dance Studio kilka lat temu rozsławiły nasze miasto jako stolicę tańca. Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali; ich najbardziej znane produkcje to „Metropolish” czy „Morosophus” (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Pokochała nie tylko cała Polska, występują też w różnych zakątkach świata. Podczas chińskiego tournée Fair Play Crew prezentowali program kabaretowy „Seriously Funny”, który można było zobaczyć również w Białymstoku.

Spektaklem „Amatorologia” – pierwszą polską komedią taneczną, w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy festiwal kabaretowy w Polsce. Formacja w ciągu ponad 20 lat działalności artystycznej zdobyła szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Dwa razy do roku, za sprawą festiwalu Fair Play Dance Camp, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy.