Helios na scenie. Wygraj bilet na koncert w kinie! #KONKURS


fot. Jubileuszowy koncert IL Volo w Gliwicach. źródło PAP.

Już w najbliższą środę, 9 lutego, możesz zobaczyć gwiazdy muzyki na dużym ekranie. Specjalnie dla Was wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy aż sześć wejściówek na seans koncertowy w najbliższą środę.

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów białostockie kina Helios chcą przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzono na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Najbliższe wydarzenia w ramach Helios na Scenie:

  • 9 lutego 2022 r. – Zapraszamy na niezwykły koncert, który odbył się 1 lipca 2016 roku na Piazza Santa Croce, jednym z najbardziej urokliwych placów Florencji z udziałem słynnej orkiestry Teatro Massimo di Palermo pod batutą Maestro Ramóna Tebara. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Plácido Domingo, który dyrygował wybranymi ariami i pieśniami.
  • 9 marca 2022 r. – Zapraszamy na koncert jednego z najpopularniejszych zespołów instrumentalnych Świata. 2Cellos to niezwykły duet chorwackich wiolonczelistów. Stjepan Hauser i Luka Sulić odebrali klasyczne wykształcenie, ale gigantyczny sukces odnieśli w 2011 roku dzięki nagraniu i umieszczeniu na YouTube przeboju Michaela Jacksona „Smooth Criminal”. Od tamtego czasu duet wypracował markę dzięki swojemu dynamicznemu stylowi gry. Liczba wyświetleń wideoklipów 2CELLOS na YouTube sięgnęła już ponad 1,3 miliarda razy, a na platformach streamingowych pobrano ich muzykę już około miliard razy. Zespół ma 5,5 miliona subskrybentów na YouTube i sprzedał ponad milion biletów na swoje koncerty. Również w Polsce duet ma tysiące wielbicieli.

KONKURS

Zgarnij od nas jednoosobową wejściówkę na Projekt Helios na Scenie.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę koncertu, który zostanie wyświetlony 9 lutego oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Projekt Helios na Scenie – luty 2022.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 2, 4, 6, 8, 10, 12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 08.02.2021 godz. 17:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!