Kino Kobiet #KONKURS

26 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy wszystkie Panie na pokazy Kina Kobiet z filmem „Skołowani”. Wieczór filmowy tylko dla Pań rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 18:00 w trzech kinach: Alfie, Białej i Jurowieckiej.  

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Królować będą sukienki w grochy!

 

O filmie „Skołowani”

Czy ludzi z dwóch różnych światów może połączyć prawdzie uczucie i czy kłamstwo to dobry fundament związku? Odpowiedź na te pytania padną podczas kwietniowego seansu Kina Kobiet z filmem ,,Skołowani’’. To komedia pozytywnie romantyczna, która bawi, wzrusza i łamie stereotypy.

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale…czy ta miłość ma szansę?

Produkcja jest polską wersją historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. W rolach głównych występują: Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki.  Film ,,Skołowani’’ jest debiutem reżyserskim Jana Macierewicza. Patronat społeczny nad produkcją objęła Fundacja Avalon, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością i chorych.

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Jurowiecka.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – kwiecień 2023.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 2.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia do godz. 15:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!