Restauracja przyjazna bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby

Czy możecie polecić restauracje, które wyjątkowo wyróżniają się dobrym podejściem do najmłodszych klientów oraz zaspokajają oczekiwania rodziców z małymi dziećmi oraz mam karmiących?

Marka bobini baby w ramach działań kampanii edukacyjnej Love&Care przy współpracy z portalem familie.pl przygotowała akcję w ramach której rodzice i opiekunowie są zapraszani do rekomendowania miejsc przyjaznych rodzicom z dziećmi do 1. roku życia oraz mamom karmiącym. Jeżeli znasz takie miejsce – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

W dobie rozkwitu restauracji można zaobserwować, jak wielu rodziców pragnie ze swoimi pociechami uczestniczyć w przestrzeni publicznej poprzez miłe i komfortowe spędzanie czasu między innymi w lokalach gastronomicznych. Z tego powodu wielu restauratorów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, tworząc restauracje przyjazne najmłodszych gościom i ich rodzicom.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie jest niezwykle proste! Wystarczy wskazać lokal gastronomiczny i odpowiedzieć na pytanie: dlaczego zgłaszany lokal jest miejscem przyjaznym dla mam karmiących i rodziców z dziećmi do 1. roku życia?

Wszystkie szczegóły, informacje dodatkowe a także regulamin znajdziecie na stronie internetowej familie.pl. Na 10 najciekawszych odpowiedzi wybranych przez komisję konkursową czekać będzie nagroda w postaci zestawu kosmetyków bobini baby.

Dołącz do społeczności Love&Care!

Love&Care to kampania edukacyjna mająca na celu promowanie idei rodzicielstwa bliskości. W ramach kampanii stale realizowane są działania promujące wychowanie maluszka w atmosferze ogromnej miłości, troski i szacunku.  Na stronie internetowej możecie przeczytać artykuły poruszające różnorodne tematy związane z okresem ciążowym oraz z rodzicielstwem, a także posłuchać wyjątkowej kołysanki stworzonej w ramach kampanii przez rodziców dla rodziców.