Kobiece warsztaty

WARSZTATY DLA KOBIET
Co muszę, co powinnam, a co wypada – o tym, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez presji i oczekiwań.“

Można żyć z większą lekkością, spokojem i radością. Mniej nerwowo, z większą siłą i optymizmem. Przyjdź, pokażę Ci praktyczne sposoby.

Szczęście jest na wyciągniecie ręki!

Kobieta ma dziś dużo na głowie. Lawiruje wśród obowiązków, między jednym zadaniem a drugim: praca, dom, dzieci, zakupy, sprzątanie, sprawy urzędowe… Lista jest naprawdę długa.

Biegasz, załatwiasz, starasz się wszystko spiąć i pogodzić. Każdy na coś czeka, każdy o coś prosi, a Ty przecież chcesz dla wszystkich jak najlepiej.

Niestety w efekcie coraz częściej brak Ci sił, czujesz się przemęczona. Coraz częściej wybuchasz, bo trudno opanować stres i nerwy.

Sytuacja czasem wydaje się wręcz beznadziejna, jesteś bliska frustracji i nie wiesz, jakim cudem jeszcze trzymasz fason.

Szukasz recepty, jak wszystko pogodzić i w tym nieustającym pędzie znaleźć czas dla siebie. Na odpoczynek, na naładowanie baterii, na spokojny oddech, na pobycie ze sobą i dla siebie.

Wypełniamy w życiu wiele ról: mamy, żony/partnerki, siostry, przyjaciółki, pracownika, szefa, itd.

Chcąc sprostać tym wszystkim oczekiwaniom i presji, siebie stawiamy na końcu. Ciągle się porównujemy, ciągle wymagamy od siebie więcej. Chcemy zaspokoić potrzeby innych.

Najpierw dbamy o innych. Własne potrzeby zostawiamy na koniec. Po czym się okazuje, że na tym “końcu”, to brakuje nam sił i padamy na poduszkę, kończąc dzień zmęczone i zestresowane.

W końcu nadchodzi moment, gdy bliska frustracji zadajesz sobie pytanie: Czy tak miało wyglądać moje życie?

Jeśli w tym opisie możesz odnaleźć Siebie, zapraszam Cię na kobiecy warsztat “Co muszę, co powinnam, a co wypada – o tym, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez presji i oczekiwań”, gdzie poruszymy ważne dla nas kobiet kwestie:

1. PORÓWNYWANIE SIĘ Z INNYMI. -> Przestaniesz w końcu porównywać się z innymi. Przypomnisz sobie o swojej wartości.

2. SCHEMATY, W KTÓRYCH FUNKCJONUJEMY -> Przyjrzysz się, jak wiele zadań wykonujesz obecnie według zasad ustalonych z góry. Ale czy to są Twoje zasady i czy one Tobie służą? Czy to jest sposób na Twoje szczęście w życiu? Co jest dla CIEBIE dobre a co złe?

3. PRZEKONANIA I OPINIE -> Czy te wszystkie Twoje przekonania, powinności i spełnianie oczekiwań jest faktycznie dobre dla Ciebie? Gdzie w tym wszystkim jesteś TY, a gdzie czyjeś przekonania wdrukowane w Twój wewnętrzny program? Czas na stop klatkę i autorefleksję. Nauczysz się podejmować działania i planować kroki w zgodzie ze sobą.

4. AKCEPTACJA I ASERTYWNOŚĆ -> Żyj w zgodzie ze sobą, w dobrym zdrowiu i zadowoleniu. Naucz się dbać o swoje granice i mówić “nie”, kiedy to potrzebne.

 

DZIĘKI WARSZTATOM:

✅Z radością odkryjesz, że pewne rzeczy można zrobić inaczej, a na cały szereg problemów znajdziesz łatwe rozwiązania.

✅Krok po kroku zaczniesz wprowadzać małe zmiany w taki sposób, aby znaleźć sposób na swoje przyjemności – bez wyrzutów sumienia, w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

✅Zrozumiesz, że tu nie chodzi o to, żebyś fundowała sobie rewolucję w życiu. Tu chodzi o to, żebyś potrafiła cieszyć się swoimi szczęściami, nie gubiąc siebie po drodze. Jesteś taka samo ważna, jak inne osoby, którym dookoła pomagasz. Dlatego Twoje potrzeby stoją na równi z potrzebami innych.

Ze spokojem i uśmiechem na ustach będziesz mogła oddawać się wszystkim innym zaplanowanym czynnościom w ciągu dnia. Nauczysz się lepiej zarządzać swoim czasem i skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Ciebie, a nie ludzi wokół.

✅Będziesz cieszyć się życiem, zamiast non stop się zamartwiać. Będziesz miała czas na wszystko, co dla Ciebie ważne: zabawę z dziećmi, randkę z mężem, spotkania z przyjaciółkami. Zobaczysz, jak poprawi się jakość Twojego życia.

Zrobisz coś dla Siebie, napełnisz się dobrą energią i optymizmem. Spędzisz czas w inspirującym gronie kobiet. Wyjdziesz wzmocniona i spokojna.

Szczęście zależy od Ciebie.
Zacznij w końcu szczęśliwe, spełnione życie!

———————

TERMIN:
9.11.2019 r. | godz. 10:00 – 16:00

MIEJSCE: Shanti Yoga Studio
ul. 42 Pułku Piechoty 41
Białystok

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
telefonicznie/SMS: 604-786-637
przez formularz kontaktowy 👉 http://mockobiety.pl/kontakt/
mailem: iza@mockobiety.pl

INWESTYCJA: 130 zł

Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zadatku w wysokości 50 zł.
NUMER KONTA:
mBank 62 1140 2004 0000 3102 7763 3568
Potwierdzenie przelewu prześlij proszę na mail: iza@mockobiety.pl

PROWADZĄCA:
Nazywam się Izabela Krawczyk. Sama pełnię w życiu wiele ról. Wiem doskonale, jak trudno zagubić siebie, chcąc sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom.
Wsparcie Kobiet to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim misja i potrzeba serca. Przez ostatnie lata zmieniłam swoje życie, zdobyłam potrzebną wiedzę i teraz wspieram Kobiety. Pomagam im rozprawić się z negatywnym myśleniem, pozbyć się chaosu w głowie i poukładać pewne sprawy, żeby mogły żyć szczęśliwie każdego dnia, w zgodzie ze sobą.

Jestem dyplomowanym Coachem Zdrowia i Trenerem Warsztatów Umiejętności Psychospołecznych.
W swojej pracy korzystam z metod z różnych obszarów, m.in. psychologii pozytywnej, behawioralnej, coachingu zdrowia, szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego (mindfulness, medytacje), neurolingwistyki, neurokognitywistyki.

Prowadzę warsztaty dla Kobiet oraz sesje indywidualne.

Więcej:
www.mockobiety.pl
https://www.facebook.com/mockobietypl
https://www.instagram.com/mockobiety.pl

———–
Weź ze sobą wygodny strój i coś do robienia notatek.
Warsztat ma formę interaktywną. Będzie trochę wiedzy i inspiracji, ćwiczeń w grupie, a także czas na własne przemyślenia.

Do zobaczenia, dziewczyny! 💜

Autor: Izabela Krawczyk

Izabela Krawczyk. Dyplomowany Coach Zdrowia oraz Trener Umiejętności Warsztatów Psychospołecznych. Specjalizuję się w pracy z kobietami. Pomagam im poukładać sprawy w głowie na nowo, rozgonić czarne scenariusze i lęki związane z przyszłością.

mockobiety.pl

604786637

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.